قوانین و مقررات

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی سلف کیت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی رپید تست اقدام نماید

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
فروشگاه اینترنتی سلف کیت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی سلف کیت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی سلف کیت  ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی سلف کیت جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی محفوظ می‏‌دارد.

نکته مهم

تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی فقط به بیمارستان ها و مراکز درمانی به فروش می رسد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
فروشگاه اینترنتی  سلف کیت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد

سفارشات مشتریان تهرانی تا ساعت 17 در همان روز ارسال خواهند شد و پس از ساعت 17 فردای آن روز ارسال می شوند.

سفارشات مشتریان شهرستان ها در روز های زوج تحویل اداره پست می گردد. ( مشروط به اینکه اداره پست باز باشد و تعطیل رسمی نباشد )


هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.